
Slavnostní rozloučení s 9. třídou
Devět let na základce uteklo jako voda a naši deváťáci se rozhodli to oslavit tak, jak se patří. Letošní loučení a šerpování nebylo jen o formalitách a slzách dojetí – byl to především večer plný zábavy a tance. Jakmile skončil oficiální ceremoniál a šerpy byly na svých místech, parket zaplnila neskutečná energie. Tančilo se, soutěžilo a oslavoval se úspěšný start do nové etapy života. Děkujeme všem za fantastickou atmosféru a našim absolventům přejeme, ať je jejich další cesta životem stejně dynamická a veselá, jako byl tento nezapomenutelný večer!


























































































































































































































