
Společné ukončení školní roku
Ve čtvrtek 19. června se v tělocvičně naší školy uskutečnilo tradiční závěrečné setkání před letními prázdninami. Během slavnostního programu se žáci 9. ročníku rozloučili se svými mladšími spolužáky, učiteli i ostatními zaměstnanci školy a symbolicky tak uzavřeli jednu důležitou etapu svého života.
Součástí slavnostního setkání byla děkovná řeč deváťáků, ve které poděkovali svým učitelům, zaměstnancům školy i mladším spolužákům za společně prožité roky. Na památku si odnesli pamětní medaile, které jim budou připomínat jejich působení na naší škole.
Přejeme všem našim absolventům mnoho úspěchů na jejich další životní cestě a krásné letní prázdniny.




















